Pišťa a Pepin

22. dubna 2014 v 12:32 | terry |  moje zvířata
ahojky
teď vám tu napíšu něco o mích prvních dvou myšičkách

PIŠŤA

Je to moje myšička a je asi nejhodnější teda pokud uberu naše dvě malé myšátkaMikeyho a Gini. Máme ji 2-3 měsíce. Měla i s Pepikem být dárek pro mamku k narozeninám.Když jsme ji dovezli tak byla takový malý stvořeníčko a teď........no udělala velkej pokrok.První bydlely v takovém strašně malém skleněném akvárku které nám půjčil děda.

PEPEK

Pepa je sestry. U Pepíka byl problém z tím jestli je to samička nebo sameček nakonecto byla holka (Lexi) ale po čase to vypadalo zase na kluka (Pepu) no a teď jak jsem odkámošky dostala ty malý myšičky (holku a kluka) tak jsem uviděla že Mickeymu rostoukouličky a Pepin jestě žádný nemá a to je aspoň o dva měsíce starší tak je to nakonecholka Pepina ale všichni mu furt říkají Pepek. No jink teď začíá Pištince trhat chlupy naobličeji.

PŘÍHODA S AKVÁRKEM

Já a sestra jsme šli umýt akvárko-ona ho držela a já tam lila mýdlo a vodu a drhla ho-jenžesestře to kvárko uklouzlo a už jen leželo soztříštěné ve vaně teď už ale myšky bydlí vmenším boxe a ve větším no a naštěstí nejsou boxy ze skla :DDD


snad se vám tenhle článek líbil a ahoj
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 3. května 2014 v 20:03 | Reagovat

Článek se mi hodně líbil! :3
Vlastně díky nehodě se myškám naskytlo nové prostředí! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama